Informace o produktu:
Kategorie: Péče a hygiena
Cena:127.27 Kč

Malý oválný štětinový kartáč Vhodný pro běžnou péči o srst většiny plemen koček. Odstraňuje línající chlupy a pravidelné používání srst šlechtí a zvýrazňuje její lesk   Le Salon Řada produktů Le Salon se vyznačuje bezpečnými a pohodlnými ergonomickými funkcemi. Šampony a kondicionéry obsahují přírodní složky, pomáhající vyživit a obnovit srst vašeho domácího mazlíčka. Značka nabízí širokou škálu profesionálně inspirovaných produktů pro psy a kočky. Le Salon produkty jsou určeny k tomu, aby bezpečně a pohodlně upravovaly srst vašeho mazlíčka. Díky tomu se bude cítit a vypadat mnohem lépe.   Návod k použití Krátkosrstá a středněsrstá plemena: Začněte kartáčovat hlavu. Srst kartáčujte dlouhými tahy směrem od hlavy ke kořeni ocasu. Krátkými tahy vykartáčujte ocas a ostatní části těla kočky. Vždy kartáčujte zvíře po směru růstu srsti. Dlouhosrstá plemena: Začněte u kořene ocasu. Nejprve srst na ocase a ostatních částech těla kočky vykartáčujte krátkými tahy proti směru růstu. Poté srst vykartáčujte po směru růstu. Velikost: 18,5 cm.


 • Kartáč LE SALON Essentials nylonový malý
  Kartáč LE SALON Essentials nylonový malý

  Malý oválný štětinový kartáč Vhodný pro běžnou péči o srst většiny plemen koček. Odstraňuje línající chlupy a pravidelné používání srst šlechtí..

  127.27 Kč
 • Kartáč LE SALON Essentials s drátky malý
  Kartáč LE SALON Essentials s drátky malý

  Kartáč s drátky pro běžnou péči o srst většiny plemen koček Přesně vystihuje potřeby při česání. Vyčeše odumřelé chlupy, předchází zacuchání srsti...

  156.20 Kč
 • Kartáč LE SALON Essentials gumový kulatý
  Kartáč LE SALON Essentials gumový kulatý

  Gumový kartáč Vhodný pro odstranění odumřelých chlupů u krátkosrstých, hladkosrstých plemen psů. Provádí stimulační masáž kůže a je také skvělým..

  98.35 Kč
 • Strojek stříhací Andis MBG-2 20W
  Strojek stříhací Andis MBG-2 20W

  Profesionální stříhací strojek pro péči o srst vašeho mazlíčka. Pro každý druh srsti Tichý provoz Vnitřní části strojku jsou bezúdržbové Velmi výkonný..

  0.83 Kč
 • Strojek stříhací Andis AGC-2 35W
  Strojek stříhací Andis AGC-2 35W

  Profesionální stříhací strojek pro péči o srst vašeho mazlíčka. Pro každý druh srsti Tichý provoz Vnitřní části strojku jsou bezúdržbové velmi výkonný..

  0.83 Kč


© 2018 Chovatelské potřeby a krmiva pro mazlíčky.